Kros v Senohrabech

Včera jsem se zúčastnil lyžařského krosu v Senohrabech. Závod to byl pěkný. Trať byla pěkně upravená a docela i kopcovitá takže se mě to líbilo. A taky se mě běželo dobře hlavně v první polovině trati. Neobvyklé bylo i, že se startovalo intervalově po dvou minutách. Já jsem běžel v první polovině startovního pole.

Závod jsem vyhrál, takže jsem spokojený. Dokonce jsem asi o 20s porazil Honzu Havlíčka, který mě letos skoro pokaždý porazil.Cool Čas jsem měl 27:08, podle mého měření.

Z kerteamu dále běželi: Honza Mrázek, byl 4., čas byl kolem 29 minut. Asi sekundu před ním byl Martin Olšan.
Dále běželi od nás ještě Jirka Procházka, Petr Jindra a Honza Kervitcer. Umístění i časy nevím. Výsledky zatím nikde nejsou. Říkali že by časem měli být na www.senohraby.cz

Jedinej drobnej problém u tohoto závodu je že se dost dlouho čekalo na vyhlášení. Já jsem tam čekal přes hodinu. Ale vyplatilo se to vyhrál jsem pěkný boty od nike Cool Stejnou cenu by dostala i první žena pokud by byla na vyhlášení. Smile Když vyhlašovali muže, tak nás tam bylo kromě pořadatelů asi jenom 6. Smile

Celkově se mě závody líbily a příští rok bych tam chtěl jet znova...

Po, 01.12.2008 - 13:57

Já sám jsem si trať ještě před prvním závodníkem celou proběhnul, s takto upravenou tratí se lze setkat opravdu jen v Senohrabech, na celém 8 km okruhu je na cestičkách vyhrabané listí, zabloudit se nedá. Běželo celkem 5 lidí z Kerteamu plus Martin Olšan. Neoficiální časy a pořadí :
1, Pechek 27:08
2, Havlíček 27:29 (Petr ho porazil snad vůbec poprvé)
3.-4, Olšan a Mrázek 29:04 nebo 29:05
Jirka Procházka - asi 31:40
Jindra - asi 33:10
Kervitcer ml. -  asi 34:00