Přespolák v Trutnově

Dneska jsem se zúčastnil lyžařského přespoláku v Trutnově. Závod jsem si vybral protože je blízko Smile a už jsem ho dost dlouho neběžel, tak jsem si ho chtěl zaběhnout.
Na závodě se nesešlo příliš mnoho startujících. Závodu dle mě chyběla propagace na webu behy.cz nebo v termínovce, kde o závodu nebyla ani zmínka.
Ze začátku závodu se mnou běžel Olda Schejbal, ale jemu jsem poměrně brzo utekl a tak jsem zbytek závodu běžel sám. Běželo se mi dobře, tak se mi dařilo postupně pomalu náskok zvyšovat. Nakonec jsem tedy vyhrál v čase cca 27:33 právě před Oldou Schejbalem a Radkem Šretrem. Závod to byl pěkný kopcovitý. Trať byla pěkná a parádní bylo i počasí.
Tady je pár fotek ze závodu co nafotil taťka: https://picasaweb.google.com/115472464811176435387/PrespolakTrutnov2011 Časem přidám i odkaz na výsledky.

Jinak Ivuška běžela úspěšně v Úštěku běh okolo jezera Chmelař. Byla 2. v ženách.

Vložil/a peca, So, 01.10.2011 - 22:23