5km hala

Včera jsem se zúčastnil spolu s dalšími běžci kerteamu běhu na 5km v hale. Bylo to pro mě zakončení letošní halové sezóny.
Před závodem jsem si myslel, že se mi moc dobře nepoběží a taky jsem nečekal moc dobrý výsledek. Hlavně proto, že jsem byl o víkendu krátce předtím na běžkách a dost jsem toho nalyžoval. Taky jsem se v pondělí při rozcvičení cítil docela dost unavený. Přímo při rozcvičení před závodem jsem se cítil už docela dobře. Na závod jsem si ani nevzal tretry. Tedy závodní maratonky od Addidasu byli v hale prakticky stejně dobrý jako tretry.
Závod jsem chtěl běžet přibližně v tempu 3min/km. Rozběhl jsem první kilometr za 3:02 a pak jsem další kilometry běžel asi v tempu přibližně 3:00. Do posledního km mě překvapivě zbylo dost sil, tak jsem poslední km běžel za cca 2:55. Nakonec z toho byl osobní rekord 14:57.35. To jsem před startem vůbec nečekal.Cool Celý závod jsem běžel úplně sám. Děkuju všem co mě tak mohutně pozbuzovali. Hodně to pomohlo.
2. byl Dalibor Slovák za 15:52.11. Dál běželo ještě hodně běžců a běžkyň kereteamu. Výsledky závodu najdete na:  http://www.bezeckenadeje.cz/vysledky-vz-28-2-5-000-m-z/
Trenér bude mít asi i podrobnější mezičasy...

Vložil/a peca, St, 29.02.2012 - 12:18
Kervitcer Jan st. Says:
St, 29.02.2012 - 15:23

11 běžců z Kerteamu

bylo na startu závodu na 5 km v hale. Startovalo celkem 27 běžců (24 mužů a 3 ženy) ve 2 bězích.

St, 29.02.2012 - 15:40

Asi už mi to počítání moc nejde, ale v předchozím příspěvku je uvedených 12 lidí a to tam ještě chybí Vašek Mráz, který doběhl na 8. místě těsně za Jirkou Marešem. Takže to už je skoro polovina startovního pole a když připočteme tři časoměřiče (kouč, Mirek, Adam) a početné pole povzbuzovatelů, tak to měl Kerteam ve své režii:-).

St, 29.02.2012 - 15:58