Luhačovický běh Kerteamu 2012

Posláno v: | »

Přátelé, kamarádi, běžci.
Říjen klepe na dveře a až se vás listopad zeptá, zda jste letos byli v Luhačovicích, měli byste mu odpovědět nadšeným Ano! Abyste nemuseli lhát, připravil jsem pro vás opět výbornou příležitost. V sobotu 27. října v deset hodin startuje třetí ročník luhačovického závodu, jenž je mladším bratříčkem oblíbeného velikonočního Běhu Kerteamu.
Kategorie dospělých jsou stejné jako loni (muži i ženy do 40 a nad 40 let), přibyly nějaké kategorie dětí (do 6, 9, 12, 15 a 18 let), takže sebou můžete vzít libovolné množství svých ratolestí. Délka hlavní trati je 4,5 km a je tam menší kopec, ostatní kategorie si zaběhají jen po rovině. Délka je snad oproti loňsku trošku adekvátnější, bližší informace najdete v přiložených propozicích. Pokud by někdo chtěl běžet kratší trať, může se připojit, ovšem bez nároku na vítězství.
Ubytování opět rád zajistím, ale penzion Hanačka je letos obsazený, takže je předběžně domluveno ubytování ve vile Grand (http://www.grandptacek.webpark.cz , velmi blízko startu závodu). Ubytování budu zajišťovat 12. října, takže ideální by bylo se mi do té doby ozvat. Dohlásit jednotlivce půjde jistě i později, ale pokud chceme všichni bydlet na jednom místě, mohl by s tím být už problém. Ozývat se mi můžete buď sem, na můj telefon 774 314 680 (pro ty, kdo se mnou nemají moc zkušeností, doporučuju SMS) či na email d.slovak(zavináč)seznam.cz.
 
Plánovaný nedělní Běh na Komonec se bohužel nekoná, ale vzhledem k sobotnímu posezení ve sklípku věřím, že to není něco, co byste dlouze oplakávali. Pokusím se vás vytáhnout na Komonec alespoň v rámci tréninkového výběhu.
 
Těším se naviděnou
Dalibor

PřílohaVelikost
Propozice 2012.doc30.5 KB
Luhacovicky beh Kerteamu 2012.xls36.5 KB
Clanek LbK 2012.doc23.5 KB
Vložil/a Dalibor, St, 26.09.2012 - 15:36
Dalibor Says:
Út, 30.10.2012 - 14:07

Letošní ročník hodnotím jako

Letošní ročník hodnotím jako dosud nejslabší. Kvůli prudkému dešti neběžel skoro nikdo z místních, výsledková listina tak eviduje pouze 23 závodníků (stejně jako předloni), z toho šest ze Slovákovic rodiny. Z Kerteamu dorazili pouze Léňa, Janička a rodiče Pechkovi a kouč s Miládkou. Brynďák se v pátek odpoledne nepochopitelně sbalil a z Vídně odjel rovnou do Prahy; no co, nepřijel na závod, nepřijede na svatbu.
Sobotní posezení i nedělní výběh se myslím vydařily a doufám, že na tento víkend budou účastníci rádi vzpomínat. Výsledky i článek o běhu jsou v příloze, fotogalerie na http://rodina-slovakova.rajce.idnes.cz/Luhacovicky_beh_Kerteamu../ . Díky všem za účast či za podporu.
Další ročník ještě nemá pevné datum, zřejmě počkáme, až orienťáci sestaví svoji termínovku. Příští rok je 28. říjen v pondělí a někteří by byli raději, kdyby tento prodloužený víkend zůstal volný. Jeden z návrhů proto zněl posunout závod o čtrnáct dní dříve, takže by se stejný víkend (ale až v neděli) běžel Slovácký běh v Uherském Hradišti, kde již někteří z vás byli.
Vyjádřete se prosím, jestli uvažujete za nějakých okolností příští rok do Luhačovic přijet a který termín by vám vyhovoval. Díky.
 

marek27 Says:
Út, 30.10.2012 - 23:15

Já bych...

... se klidně účastnil i letos, kdybych neběžel maraton v Lublani. Takže příští rok snad ano, protože po letošní zkušenosti už maraton takhle pozdě raději nepoběžím.

Dalibor Says:
Út, 16.10.2012 - 10:49

Prozatím je rezervováno 7

Prozatím je rezervováno 7 lůžek ve vile Grand. Další místa je možno bez problémů objednat, v penzionu je jich dostatek. Rovněž jsou volná místa v autě k dopravě do Luhačovic (auty jedou kouč, Jirka Voják a nejspíš Pechkovi).

Dalibor Says:
Út, 02.10.2012 - 13:52

Agitace na Luhačovice

Jak mě informoval majitel, Vila Grand je připravena poskytnout ubytování dostatečně velké hordě běžců a ceny jsou velmi příznivé. K dispozici je 8 x 2lůžkový pokoj s příslušenstvím za 650,-Kč (za pokoj) + 4 x 1lůžkový s přísl. za 350,-Kč, dále 7 x 2lůž. bez přísl. za 500,-Kč (za pokoj). K tomu se připočítává 15 Kč lázeňský poplatek.
Sklípek na Pomněnce je letos obsazen, takže jsem domluvil posezení ve Snack baru na kulturním domě. Bar budeme mít sami pro sebe a jídlo nám přinesou z restaurace o patro níž.
Pro nenasytné závodní typy se v neděli ve Zlíně běží Běh přes Valašské Kotáry, cca 9 km s velmi kvalitní konkurencí. Dobrá konkurence se chystá ale i do Luhačovic, účast již přislíbil mj. Jirka Voják. Pojede autem z Domažlic a bude mít nejspíše volné místa, takže může po domluvě někoho svézt.

Sdílet....

share