Kvalifikace na MS v běhu do vrchu 2011

Posláno v: | »

Dnes jsem se zúčastnil kvalifikace v běhu do vrchu v české třebové. Závod to byl pěkný. Nesešla se příliš velká konkurence a tak jsem poměrně v pohodě vyhrál. 2. byl Tomáš Blaha asi 50s. Z Kerteamu ještě běžel Marian Mundok a běžel i můj taťka s mamkou. Ivuška se bohužel ještě závodu nemohla zúčastnit, protože, jsem pořád ještě není zdravotně v pořádku, ale perfektně mi fandila a to mi hodně pomohlo. Spousta dalších lidí mi hodně fandilo.
Počasí na závod bylo dobrý, nebylo moc vedro ani zima. Akorát mi trochu vadilo, že bylo poměrně dusno. Ale na trati bylo hodně občerstvovaček, tak to ani nevadilo :-)
Teď už bohužel nemám čas na to se víc rozepisovat. Další podrobnosti možná doplním v nejbližších dnech.... Výsledky jsou jako už tradičně na webu Iscarexu...

Vložil/a peca, So, 06.08.2011 - 22:21
akoubik Says:
Út, 09.08.2011 - 00:06

Super, gratuluju. Já sem byl o víkendu nakonec se Sajmonem v Lucembursku, šel sem kilák a 5km. Bohužel zatim neni rychlost žádná takže sem se na kiláku protrápil za 2:30.80 a byl sem až 4., 50min po tom sem běžel ještě 5km a ta překvapivě šla sama, spíš se mě běželo líp a líp :) a doběhnul jsem 1. celkem v pohodě 8sec za osobákem za nějakajch cca 15:30.