warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web18/web/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Pá, 22.07.2022 - 20:22

Dobývání Dívčích hradů

Přátelé běhu, zvláště toho do kopce.

Vložil/a Mirek, Čt, 04.06.2020 - 15:37

Vážení běžci, zvláště ti do kopců.

Dalším závodem seriálu Běhy do kopců v Praze a okolí je v neděli 2. června Dobývání Dívčích hradů. Jak už bylo avizováno, je to i v propozicích, shromaždiště bude stejně jako vloni na bývalém sokolském cvičišti u tratě závodu, asi 800 m od startu.

Vložil/a Mirek, Út, 28.05.2019 - 15:26

Petr Pechek mistrem světa

Petr obsadil na MS v horském maratonu v Polské Karpaczi sice jen 22, místo (ze 75 startujících), ale družstvo ČR celý závod vyhrálo (hodnotí se součet umístění 3 nejlepších s 5 ti členného týmu - Petr doběhl 4,) takže i on měl právo stát na stupních vítězů, získat zlatou medaili a vyslechnout si Českou hymnu. Určitě je to jeho největší životní úspěch, moc mu gratuluji.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 26.06.2018 - 21:49

Tuto neděli 3. června se běží v Praze 5 - Hlubočepy již 19. ročník běhu do kopce Dobývání Dívčích hradů. Start všech kategorií od juniorů až po veterány je v 10:30. Upozorňuji, že letos je změna shromaždiště (viz přiložené propozice). Závod je pořádán ve spolupráci s Městskou částí Praha 5. Je součástí seriálu Běhy do kopců v Praze a okolí.

Vložil/a Mirek, Pá, 01.06.2018 - 01:27

Zvu všechny Kerteamáky i vaše běhající známé v neděli 28. 5. na tradiční pražský běh do kopce. Zázemí je v příjemné zahradě Besední restaurace v Hlubočepých hned u šraňků.
Mirek

Vložil/a Mirek, So, 27.05.2017 - 00:49

Dolomitmen s návratem Petra Losmana

Moc mě potěšil návrat Petra Losmana na jeho oblíbený závod a skvělý čas 1:42:55, výsledky jsou na

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 12.09.2016 - 15:04

MS v běhu do vrchu úspěšné pro Českou výpravu

Nedělní MS v běhu do vrchu v Bulharské Sapareva Banya  bylo mimořádně úspěšné pro ženskou část výpravy - zlato družstva juniorek, stříbro Stránské v juniorkách a družstva žen.
5,místo ještě obsadila Havlíčková v juniorkách a lyžařka Petra Nováková v ženách.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 11.09.2016 - 14:58

M ČR v běhu do vrchu se stříbrem Šinágla

Pěkný úspěch Viktora, který se tím zároveň kvalifikoval na zářijové MS v Bulharsku. O něco méně se dařilo Petru Pechkovi, který doběhl 7, a je opět prvním náhradníkem.
V příloze fotky obou 400 m před cílem

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 06.08.2016 - 21:37

Pozvánka na Běh za Sliveneckou saní

Zdravím kolegy z Kerteamu,
rád bych vás pozval na Běh za Sliveneckou saní - krátký, prakticky rovinatý běh do vrchu do Malé Chuchle v úterý 26.7. od 18:00. V cíli měří osobně Trenér, takže zhodnocení výkonu bude okamžité :)

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 18.07.2016 - 21:56