M ČR v hale - brambory pro Adama

Tento víkend proběhlo ve Stromovce M ČR v hale. Kerteam reprezentovali pouze Adam Kouba a Petra Lepičová oba na 1500 m.
Adamovi závod nevyšel úplně podle představ a mezi 13 běžci obsadil 4.místo v čase 3:55,30. V prvním kole běžel na posledním místě a vedoucí čtveřice mu příliš utekla. Adam musel proto dotahovat, táhnul celé další pole a v závěru mu již chyběly síly k alespoň bronzové pozici. Svoji vynikající formu z minulého víkendu potvrdil ostravský junior Karnufek, kterého vítězný Kocourek - 3:50,01 vyvezl k 2.místu a osobáku 3:52,87, bronz bral další ostravák Grecman - 3:54,52.
Ještě Adamovy mezičasy po 200 m :
31,5-60,5-1:32,5-2:04,5-2:37,5-3:10,0
Příliš se nedařilo Petře Lepičové, která od 300 m běžela již sama za polem 10 běžkyň a doběhla osamoceně 11 za 4:56,25. Její mezičasy po 200 m byly :
38,5-76-1:54-2:33-3:13-3:52,5

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 26.02.2012 - 20:43