warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web18/web/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

závody v hale

Vánoční testy v hale - výsledky

V příloze najdete kompletní výsledky Vánočních testů v hale z 20.12.2023. Pokud máte zájem, tak na celý záznam včetně průběžných a cílových časů, který zpracoval Jirka Syrovátko se již můžete podívat na YouTube

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 25.12.2023 - 22:19

Přihlášky na přebory Prahy v hale

Přihlášky na víkendové přebory Prahy v hale Olympu končí ve středu 1.2. ve 23.59
Přihlásil jsem zatím 11 lidí :
sobota   1500 m   Čermák , Poborská Eliška
neděle   3000 m : Glonek, Máša, Beránek, Černý, Čermák, Kopecký, Bolehovský Dan
               Bartošová, Verešová Aneta i Nikola

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 31.01.2023 - 19:49

Halová sezóna 2018 zahájena

V pondělí 8.1. v Praze začala halová sezóna M ČR družstev akademiků na Strahově, kde startoval od nás jen Gerron Stewart - 1500 m - 4:16,06 - 8,místo. Na Olympu byly první závody v úterý 9.1. - účast byla ale nečekaně malá (časový pořad byl o 60 min zkrácen a dalších 50 min se vůbec neběhalo), startovali vlastně jen mladí do 20 ti let, nad touto věkovou hranicí už zde byli pouze jedinci a 3 veteráni nad 70 let.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Čt, 11.01.2018 - 16:01

Mistrovství ČR v hale

První den halového mistrovství byly na startu 2 naše běžkyně, lépe se dařilo Daniele Havránkové - osobák 10:12,75 a 11.,místo po mezičasech 3:22,5-6:51,5, naopak vůbec to neběželo Kamile Gregorové 10:25,13  - 12.místo po mezičasech 3:18,5-6:51,5, která se trápila již od 1.km a závěr již úplně vypustila.

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 25.02.2017 - 19:45

Úspěšné poslední veřejné závody

halové sezóny ve Stromovce, kde startovalo celkem našich 7 běžců s bilancí 5 osobáků (tučně)
3 km muži : 9:53,35 Robert Škeřík - km 3:22-22-09,3
                   9:57,58 Tomáš Šťastný - km 3:21-21-15,5
                 10:31,68 Lukáš Čermák - km 3:31-33-27,6 (poslední kolo 32,5)

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 18.02.2017 - 22:31

Přebor Prahy v hale

Tento víkend se v hale Olympu koná přebor Prahy, který by měl být pro Kerteam vrcholem halové sezóny, přihlášky jsou možné až do 2.2.  zatím jsem k přihlášení odeslal tento seznam, chybí v něm bohužel Viktor Šinágl, který ještě není zdravotně v počádku :

Vložil/a Kervitcer Jan st., St, 01.02.2017 - 10:50

Cesta za úspěšnou obhajobou loňského výsledku

V článku doplněném několika fotografiemi se s vámi chci podělit o zážitek z letošního ME v atletice veteránů v hale.

Vložil/a Mirek, St, 13.04.2016 - 23:30

Hala SABZO - závěr halové sezóny

Po tréninku okruhů jsem ještě dělal rozhodčího na tradiční hale SABZO, která uzavíra na Olympu halovou sezónu. V 6 bězích na 1 km a 4 bězích na 3 km se objevilo téměř 100 běžců (někteří běželi obě tratě) a to nejen veteránů, od nás to byli Siegl, Čermák, Kudrna, Šťastný, Kopáček, Gregorová, Zanozina, Rada a Hrstková.

Vložil/a Kervitcer Jan st., St, 16.03.2016 - 22:43

13 běžců Kerteamu na 3 km v hale

Závěr halové sezóny - běh na 3 km letos běžey 3 ženy a 10 mužů z Kerteamu, to je jen o jednoho méně než v loňském roce na stejných závodech :
Ženy - start v 20.30 : 2, Kubešová -10:03,71 - km 3:22-28-13,7
                                    10, Zanozina - 11:50,59 - km 3:53-57-4:00,6

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 16.02.2016 - 23:47