warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web18/web/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Závody Maratón

12. medaile Petra Pechka z M ČR v půlmaratonu

Petr Pechek v neděli 8.5. přidal stříbrnou medaili do své sbírky z MČR v mataonu, kde má teď již 5 zlatých, 4 stříbrné a 3 bronzové medaile.. Zajímavostí urřčitě je, že jeho výkon je z jeho 13 startů 4. nejrychlejší, lépe zde běžel pouze v letech 2011, 2012 a 2014.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 09.05.2022 - 15:48

Sportisimo půlmaraton s 10 běžci Kerteamu

Obliba tohoto závodu u Kerteamu postupně klesá, počty od roku 2011 jsou 23-19-16-14-11-10, příčinou bude hlavně vysoké startovné.
Letos běžcům mimořádně přálo počasí, tak ideální podmínky - 10 až 12 st, slunečno a jen velmi mírný vítr už dlouho nebyly, proto výkony byly letos výborné.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 03.04.2016 - 14:52

Maraton Frankfurt s účastí Kerteamu

3 naši běžci si zaběhli tento druhý nejpopulárnější Německý maratón.
Výborně si vedl zejména Jirka Syrovatko - 2:53:00 - 532, a 58 v kat. - obrovská úroveň
 jednotlivé 10 km úseky běžel 40:06-39:09-40:37-43:34 a závěr 9:34 - půlmaraton 1:23:42

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 25.10.2015 - 16:27

Pechek 11.v Zermattu na MS v horském maratonu

Pěkný úspěch Petra v čase 3:12:27 hod , vítězný Ital Tommaso měl čas 3:01:51,5, Honza Mrázek doběhl na 42.místě v čase 3:36:45,6,  Třetí Čech Tomáš Lichý byl 38, v čase 3:33:48.
Já jsem byl s Miládkou a s Lenkou Šibravovou na běhu do vrchu Sedlec-Javorová skála - Lenka byla 1, v ženách a Hostička 2, v mužích (1, byl v kategorii nad 40 let Jan Malý)

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 04.07.2015 - 17:36

Půlmaraton 26.4. Nymburk

3.ročník Nymburského půlmaratonu : 1:29:02 Sibravová  - 1.
                                                            1:16:59 Trotsiuk  -  3
Dráždany - maraton :  3:26:04  Bolehovský

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 27.04.2015 - 22:51

M ČR v půlmaratónu - Pardubice

4 zástupci Kerteamu se objevili v Pardubicích, kde běžci využili příznivých podmínek k výborným časům, i když někteří si stěžovali na trochu silnější vítr :
Mistry ČR se stali Pavlišta - 1:05:58 a Sekyrová - 1:18:27.
Zejména závod mužů měl výbornou úroveň, 7 běžců pod 1:10, krosový mistr Kourek až 11. v čase 1:10:50
14, a 8, ve veřejném závodě :  Jirka Bidmon - 1:12:00 - osobák

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 18.04.2015 - 18:45

Pražský půlmaraton s 11 běžci Kerteamu

10 mužů a 1 ženu z Kerteamu jsem objevil ve výsledcích. Byli jsme velmi úspěšní, 3 muži byli v české konkurenci do 10.místa, téměř polovina si zaběhla i osobáky.
Přehled s ičasy po 5 km a závěru :
26, (3) Pechek       - 1:08:40  -  15:58-16:00-16:24-16:40-3:38
35, (5) Drahokoupil - 1:10:27 -  15:58-16:33-17:11-17:02-3:43

Vložil/a Kervitcer Jan st., St, 01.04.2015 - 13:27

Číslo na půlmaratón

Jirka Suchý, který je stále zraněn nabízí své číslo na sobotní závod.
Zájemci mohou volat na 724 007 388

Vložil/a Kervitcer Jan st., St, 25.03.2015 - 10:29

Maraton Mnichov

Tak jsme přivezli alespoň 1 osobák ze skvělého závodu, který měl letos ideální podmínky, slunečno, bezvětří a teplota 10-15 st.

Stříbro z MS v horském maratonu

Petr Pechek a Honza Mrázek společně s Tomášem Ondráčkem vybojovali v soutěži družstev stříbro. Byl to nesmírně těžký závod v tvrdých podmínkách, klukůmmoc gratuluji jak se dokázali vyrovnat s velkým vedrem, těžkým povrchem a hlavně nedostatkem občerstvovaček na trati.
Závod běžel také Jirko Syrovátko a také pro něj to byl asi dosud nejtěžší závod - viz čas 4:40:02

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 06.08.2013 - 11:54